O nas

Informacje o firmie Kuchnie Asto – Kraków

5

Kuchnie Asto to firma z Krakowa, która już od ponad 20 lat specjalizuje się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju mebli na zamówienie. Oferujemy profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Proponowane przez nas rozwiązania łączą w sobie cechy takie jak funkcjonalność, ergonomia i estetyka. W ramach kompleksowych usług zapewniamy realizację projektu, dokonanie stosownych pomiarów, wycenę oraz montaż mebli na miejscu. Z naszą pomocą stworzysz wnętrza swoich marzeń.

Głównym obszarem działalności naszej firmy są meble kuchenne. Tworzymy kuchnie z pasją, dbając o to, by każdy szczegół był idealnie wykończony. Jest to możliwie dzięki realizacji projektów na wymiar, które pozwalają na idealne dopasowanie mebli do nawet nietypowych pomieszczeń, np. z wnękami czy poddaszu. Klientom sugerujemy rozwiązania estetyczne i praktyczne, proponując różne wykończenia – realizujemy zamówienia na lakierowane (matowe bądź błyszczące) czy też klasyczne kuchnie drewniane. Ponadto oferujemy także zabudowę AGD, dzięki której zyskają Państwo zarówno swobodny dostęp do urządzeń, jak i ich gustowną aranżację wnętrza. Oprócz kuchni wyposażamy w meble również łazienki, dbając, by współgrały one z wybraną przez Klienta armaturą. Ponadto można u nas zamówić również szafy na wymiar, np. do salonu czy garderoby.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W celu skorzystania z naszych usług lub w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.